Używałam Kart na Dobranoc w czasie, kiedy były mi bardzo potrzebne. To był dla mnie osobiście trudny czas, moja mama ciężko chorowała. W ciągu dnia byłam zajęta wieloma sprawami a jak przychodził wieczór, to zaczynały mi wracać myśli, czego nie zrobiłam, co nie poszło, i trudno mi było zasnąć. Czas z kartami to był taki czas dla mnie, mogłam się trochę skupić, oderwać się od tych myśli. To mi pomagało.