Home > Diety pudełkowe > Dlaczego są 42 karty?
Wróć do listy z dietami

Dlaczego są 42 karty?

Bo bardzo lubię tę liczbę 😉 Też dlatego, że 42 to 6 razy 7, a więc używając kart codziennie, za każdym razem innej, starczy ich na sześć tygodni. 

Talia jest na tyle bogata, by zapewnić różnorodność na co dzień, i na tyle kompaktowa, by bez problemu zabrać ją w podróż.

Menu


Polityka prywatności
Polityka cookies
Regulamin sklepu

Marta Aleksandra Ostrowska | NIP: 951-190-06-20

marta@kartynadobranoc.pl